Dołącz do grona naszych korektorów!

Nasi korektorzy dostają zlecenia przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a więc mogą poprawiać teksty niezależnie od tego, czy TurboKorekty są ich głównym przychodem, czy też sposobem na dorobienie "po godzinach". Na dodatek zarobisz u nas więcej niż przy zwykłych korektach w niejednej agencji!

zadowolony-tłumacz Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to, że będziesz utrzymywać wysoki poziom korekt oraz że będziesz podejmować zlecenia tylko wtedy, kiedy wiesz, że masz czas – aby móc od razu się nimi zająć. (Nie oczekujemy, że poprawisz 1 stronę tekstu w 15 minut, ale nie chcemy też, żeby poprawianie tekstu zajęło Ci więcej czasu niż tyle, ile jest niezbędne do wykonania porządnej korekty). Dzięki wysokiej jakości oraz szybkości korekt klienci będą do nas wracać, a Ty będziesz dostawać coraz więcej zleceń.

Brzmi dobrze? Zgłoś się do nas, wypełniając poniższy formularz. Chcemy dowiedzieć się, kim jesteś nie tylko jako korektor, lecz także jako człowiek, i skąd bierze się Twoja pasja do edycji tekstu. Pamiętaj, że nie musisz być korektorem języka polskiego. Budujemy także bazy korektorów innych języków i niedługo dla nich również będziemy mieć zlecenia.

Odezwiemy się do Ciebie drogą e-mailową i poprosimy o wykonanie testowej korekty.

Jeśli szukasz inspiracji, zobacz naszą publiczną bazę zaakceptowanych korektorów.

Wysyłając ten formularz, oznajmiasz, że akceptujesz nasz regulamin i zgadzasz się na otrzymywanie informacji o nowych zleceniach i komunikację z TurboKorektami za pomocą poczty e-mail.

W każdej chwili możesz wypisać się z serwisu, wysyłając do nas e-mail w tej sprawie.